Reklama

Górnośląskie Koleje Wąskotorowe Oberschlesischen Schmalspurbahnen Upper Silesian Narrow Gauge Railways

Website (C) 1997-2007 Jakub Halor

 
a00024s.jpg (353404 bytes) Z pociągów turystycznych korzysta rocznie ponad 50000 pasażerów, a ich wagony doskonale widoczne są na dworcu głównym w Bytomiu. Wagony znakomicie widać z szos Bytom-Dąbrowa Miejska i Tarnowskie Góry-Miasteczko Śląskie. Przy tej ostatniej ulokowane są dwa przystanki przy kolejnych dojściach do Zalewu Chechło  i stacja końcowa w Miasteczku Śl. Pociągi turystyczne zatrzymują się również na przystankach przy Kopalni Zabytkowej w Reptach i w Suchej Górze obok Sportowej Doliny. W tych miejscach linia kolei wąskotorowej przecina ruchliwe drogi dojazdowe, a pociag widoczny jest doskonale dla spacerujących i kierowców samochodów pokonujących przejazdy kolejowe. W miejscach tych pociąg porusza się z ograniczoną prędkością, co dodatkowo poprawia czytelność reklam. Na wagonach turystycznych oferujemy powierzchnie reklamowe już od 250 złotych rocznie.
  Proponujemy umieszczanie reklam na wagonach letnich w formie wybranej przez klienta. Reklama może mieć np. formę banera lub tablicy, mocowanych lub wieszanych na burcie wagonu. Ceny podlegają negocjacji:

Ponadto oferujemy powierzchnie reklamowe na peronach stacyjnych i innych obiektach Górnośląskich Kolei Wąskotorowych - propozycje i ceny do negocjacji.

DANE KONTAKTOWE:
Stowarzyszenie  Górnośląskich  Kolei  Wąskotorowych
Lokomotywownia Bytom Karb Wąsk., ul. M. Reja, 41-900 BYTOM
Informacja: 0-600 390 992, 0-603 995 362,
bpu@tlen.pl,
www.sgkw.eu

 

 

Aby wkleić banner (400x100 pikseli) Górnośląskich Kolei Wąskotorowych proszę o umieszczenie na stronie poniższego kodu html:

<a href="http://www.gkw.prv.pl">
<img src="http://cn.com.pl/~di1/gkwbaner.jpg" width="400" height="100" alt="Górnośląskie Koleje Wąskotorowe" border="0"></a>

Poprzednia Menu Następna